کوچینگ و افزایش فروش بهترین فروشگاه کتاب فروشی مشهد

کوچینگ فروشگاه کتاب فروشی (Bookstore Coaching) یکی از تجربه‌ها‌ی جذاب من(منصوره یوسفی مقدم) به عنوان مربی کوچینگ است. کتاب فروشی یکی از مشاغل حساس و مهم در فرهنگ هر کشوری است. بسیاری از افراد علاقمند به کتاب برای یکبار هم که شده به داشتن یک فروشگاه کتاب فروشی فکر کرده‌اند. اما هرگز نمی‌دانند که چطور می‌توانند یک فروشگاه کتابفروشی خوب و البته پر درآمد تاسیس کنند. اما‌ این کار با کمک گرفتن از خدمات بیزینس کوچینگ به بهترین نحوه محقق خواهد شد.

به نظر شما چرا کوچینگ مالی فروشگاه کتاب فروشی اهمیت دارد؟ یکی از دغدغه‌ها‌ی مهم کتابفروش‌ها‌ از گذشته تا به امروز، عدم کسب در آمد مطلوب در ‌این شغل پر اهمیت است. بسیاری از افراد به ‌این شغل علاقمند هستند؛ با ‌این حال به دلیل ‌تر‌س از ضرر مالی به دنبال علاقه خود نمی‌روند. برخی دیگر هم کار کردن در یک فروشگاه کتابفروشی را برای کسب تجربه کافی می‌دانند. اما استفاده از یک کوچ حرفه‌ای در کنار شما، می‌تواند برای راه‌اندازی کتابفروشی خودتان کمک کننده باشد.

در یکی از جلسات اخیرم با فروشگاه کتاب فروشی مداد گلی تجربه جالب و خوبی در زمینه بیزینس کوچینگ فروش کتاب بدست آوردم. شما هم می‌توانید برای راه‌اندازی کسب و کار خود با من منصوره یوسفی مقدم، مربی و مدرس کوچینگ حرفه‌ای تماس بگیرید.

مداد گلی بهترین کتاب فروشی مشهد از نظر من

دوست دارید شما هم صاحب بهترین کتابفروشی مشهد باشید؟ قطع به یقین هر کسی می‌خواهد که در حیطه شغلی خود جزو بهترین‌ها‌ باشد. مداد گلی یک فروشگاه کتاب فروشی کامل و استثنایی است. ‌این فروشگاه انواع کتاب کنکور و لوازم تحریر را به صورت آنلاین در دسترس مشتریان خود قرار می‌دهد. در یکی از جلسات کوچینگ موفقیت که با مدیر ‌این مجموعه داشتم؛ متوجه شدم که بروز بودن و پیشرفت در حوزه فروش کتاب چقدر برای ‌ایشان اهمیت دارد. دغدغه‌مندی مدیریت فروشگاه مداد گلی تا حدی بود که در حین جلسات کوچینگ به‌ این نتیجه رسیدیم که داشتن یک فروشگاه ‌اینترنتی فروش کتاب به نام مداد گلی، تا چه ‌اندازه می‌تواند به پیشبرد اهداف آتی مجموعه مداد گلی و قرارگیری در جایگاه بهترین فروشگاه کتاب فروشی مشهد موثر باشد.

اثر کوچینگ در افزایش فروش کتاب فروشی مداد گلی

با توجه به آنچه من از تجربه کوچینگ فروشگاه کتاب فروشی مداد گلی دریافتم؛‌ این مجموعه بیش از 10 سال است که در حوزه فروش انواع کتاب کنکور ریاضی، تجربی و انسانی فعال است. ضمن ‌اینکه بخشی از فعالیت خود را نیز به فروش لوازم تحریر معطوف کرده است. با ‌این حال در طی‌ این ده سال تجربه، نتوانسته به جایگاه مالی مورد نظر خود برسد. بر ‌این اساس پیشنهاد من به مدیریت مجموعه، استفاده از خدمات کوچینگ مالی بود. خوشبختانه برگزار کردن جلسات کوچ مالی و همفکری در زمینه چگونگی افزایش درآمد فروشگاه کتاب فروشی، نتایج قابل قبولی را به بار آورد.

اهمیت کوچینگ برای هر فروشگاه کتاب

چرا کوچینگ کتاب فروشی برای هر فروشنده کتاب ضروری است؟ بسیاری از فروشندگان کتاب به رغم تجربه کاری مناسب باز هم به لحاظ مالی دچار مشکلاتی هستند؛ تا جایی که حتی در برخی از مواقع تا مرز ورشکستگی پیش می‌روند.

فروش کتاب همواره یکی از کم تنش‌تر‌ین مشاغل بوده است. در یک فروشگاه یا مغازه کتابفروشی هم برای فروشنده و هم برای خریداران تنش و استرس در پایین‌تر‌ین حد خود است. اما تا زمانی که از فروش انواع کتاب کنکور تجربی حرفی به میان نباشد. چرا که حقیقتا اغلب دانش آموزان پشت کنکوری بالاخص کنکوری‌های ‌این رشته، حجم استرس بالایی را تجربه می‌کنند. البته در زمینه کاهش سطح استرس ناشی از جو کنکور و همچنین موفقیت در‌ این برحه از زندگی می‌توانید از کوچینگ تحصیلی با منصوره یوسفی مقدم استفاده کنید.

با ‌این حال به طور کلی حضور در فروشگاه کتاب فروشی همیشه برای من و سایر علاقمندان به کتاب ‌این یار مهربان، آرامش بخش بوده است. حتی می‌توان گفت که یک فروشگاه کتاب، جایی است که افراد علاقمند به فرهنگ کتاب و کتابخوانی برای گذراندن اوقات فراغت خود به آن مراجعه می‌کنند.

با وجود کم تنش بودن و آرامش داشتن در بین باغی از کتاب‌‌، اما اگر کتاب فروش، همیشه و هر لحظه دغدغه چگونگی پیشرفت شغلی و افزایش درآمد را در ذهن خود داشته باشد؛ مسلما فروشگاه کتاب دیگر فضایی آرامش بخش و دلنشین نخواهد بود. بنابراین به شما توصیه میکنم که برای داشتن یک مغازه یا فروشگاه کتاب فروشی خوب، از انواع خدمات کوچینگ گروهی و فردی در مجموعه کوچینگ منصوره یوسفی مقدم بهره‌مند شوید.

اهمیت کوچینگ فروشگاه کتاب فروشی در چیست؟

استفاده از راهنمایی‌ها‌ و همراهی کوچ در پیشبرد اهداف شغلی و بیزنسی دارنده کتابفروشی بسیار اثر گذار است.

چطور با استفاده از خدمات کوچینگ می‌توان یک مغازه فروش کتاب موفق راه‌اندازی کرد؟

برای تاسیس یک کتاب فروشی پر در آمد بهتر است قبل از هر چیز از مشاوره و کمک یک کوچینگ شغلی استفاده کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
مقاله ما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest