کوچینگ میراث

کوچینگ میراث (Heritage coaching) چیست؟ کاربرد کوچینگ میراث در چیست؟ اگر کمی با مباحث کوچینگ آشنا باشد بی‌شک با کوچینگ میراث آشنا هستید. یک کوچ میراث به رهبران و افراد کمک می‌کند تا بتوانند تصمیم بگیرند که در آینده قرار است از خود چه چیزی را به یادگار بگذارند. به نوعی می‌توان گفت که یک کوچ میراث به رهبران و افراد سرشناس کمک می‌کند تا آنچه خودشان دوست دارند برای آیندگان به جای گذاشته شود. رهبرانی که در حال بازنشستگی هستند بیشترین افرادی هستند که به یک کوچ میراث نیاز دارند. منصوره یوسفی مربی کوچینگ آموزش‌های لازم را برای کوچینگ میراث به شما ارائه خواهد داد، با ما همراه باشید. برای مشاوره رایگان کوچینگ میراث کافی است با ما تماس بگیرید. 

کوچینگ میراث مناسب چه افرادی است؟

فرقی ندارد که چه دستاوردی داشته‌اید اگر فکری برای میراث و آنچه که قرار است آیندگان از شما در ذهن داشته باشند، دارید، شما به کوچینگ میراث نیاز دارید. 

با کوچ میراث، میراث خود را مشخص کنید!

آیندگان قرار است شما را به چه صورت به یاد آورند؟ چه میراثی دوست دارید بعد از شما همچنان ماندگار باشد؟ کوچینگ میراث در رابطه با همین موارد جواب می‌دهد.

مشاوره کوچینگ میراث

نمی‌دانید کوچینگ میراث به چه معناست؟ منصوره یوسفی در رابطه با چیستی کوچینگ میراث در کمتر از 5 دقیقه برایتان اطلاعات مهمی ارائه می‌دهد. 

پخش ویدیو

کوچینگ میراث چیست؟

در میان انواع شاخه‌های کوچینگ ممکن است کمتر از کوچینگ میراث شنیده باشید. یک کوچ میراث با مهارت و دانشی که دارد به رهبران و مدیرانی که در نقش اصلی خود بازنشسته شده‌اند کمک می‌کند تا در مورد میراثی که دوست دارند از خود به جا بگذارند تصمیم گیری کنند. شاید این موضوع برای شما چندان دغدغه نباشد اما هستند افرادی که حتی به میراثی که قرار است از خود به جا بگذارند فکر می‌کنند. کوچ میراث قرار نیست در قالب یک مشاور عمل کند و به شما راهکار ارائه دهد. بلکه کوچینگ میراث پرسش محور است. یک کوچ میراث سوالاتی از مراجع خود می‌پرسد تا فرد به شناخت و درک عمیقی از خود برسد.

سوالات متداول کوچینگ میراث

اگر در ذهنتان سوالات بیشتر یا دیگری در رابطه با کوچینگ میراث دارید، همین حالا با من تماس بگیرید، من پاسخگوی شما هستم. 

کوچینگ میراث به رهبران و مدیران بازنشسته در نقش اصلی خود کمک می‌کند تا در رابطه با میراثی که دوست دارند پشت سر بگذارند تصمیم بگیرند.

بله کوچ در کوچینگ میراث همانند یک مشاوره اقدامات لازم را در مورد انتقال نقش رهبری ارائه می‌کند.

پادکست کوچینگ میراث را بشنوید

منصوره یوسفی مربی کوچینگ در رابطه با کوچینگ میراث برایتان می‌گوید، می‌خواهید میراثی از خود به یادگار بگذارید؟ منصوره یوسفی برایتان از کوچینگ میراث می‌گوید، کوچینگ میراث چیست و چه کاری انجام می‌دهد. اگر در سنین بازنشستگی هستید گوش دادن به پادکست کوچینگ میراث لازم است. 

کاربرد کوچینگ میراث

کوچینگ میراث چه نیست؟

متن

سوال

جواب

4.5/5 - (15 امتیاز)