کوچینگ فروش

کوچینگ فروش چیست؟ چه چیزی سبب می‌شود که ما به کوچینگ فروش نیاز داشته باشیم؟ بهترین کتاب کوچینگ فروش را از کجا تهیه کنیم؟ هر فرد برای ادامه زندگی نیاز به فعالیتی دارد که بتواند از آن به کسب درآمد برسد. اگر احساس می‌کنید آنطور که باید فروش مناسبی ندارید و نمی‌توانید به درآمد دلخواه خود برسید پیشنهاد ما به شما مراجعه به یک کوچ مطئن و حرفه ای و استفاده از جلسات یک کوچینگ فروش است. در واقع در جلسات کوچینگ فروش، شما با کمک یک کوچ سعی در رسیدن به شناخت از مزایا و معایب نحوه فروش خود دارید. در مجموعه جلسات کوچینگ فروش باید در نظر داشته باشید که با توجه به خواسته و چالش شما، تعداد جلسات کوچینگ شما با سایر افراد متفاوت خواهد بود، پس توصیه اول این است که به هیچ عنوان خود را بقیه مقایسه نکنید. برخی کسب و کارهای خدماتی که مسئله پروژه گرفتن و فروش برای آن ها اهمیت دارد، نیاز به کوچ فروش دارند. برای مثال مجموعه سلام گرافیک یکی از سازمان هایی بود که از کوچ فروش کمک گرفته است. کوچ با مجموعه سلام گرافیک کمک کرده است تا علاوه بر فعالیت و عملکردهای طراح های مجموعه، به بررسی پارامتر های دیگر هم بپردازند. 

متن

متن

مشاوره کوچینگ فروش

در دوره کوچینگ فروش چه اطلاعاتی به دست می‌آوریم؟ کوچینگ فروش به چه معناست؟ با ویدیو کوچینگ فروش منصوره یوسفی بیشتر از گذشته بفروشید. منصوره یوسفی کوچ فروش اطلاعاتی کاملی در رابطه با کوچینگ فروش در اختیار شما قرار می‌دهد. 

پخش ویدیو
کوچینگ فروش چیست؟

کوچینگ فروش چیست؟

کوچینگ فروش Sales Coaching شما را با مهارت‌ها و تکنیک‌هایی آشنا می‌کند که با کمک آن‌ها می‌توانید فروشتان را چندین برابر کنید. میزان فروش یک شرکت یا بیزینس به صورت مستقیم در میزان سود و ضرر آن تاثیرگذار خواهد بود از همین‌رو این روزها نیاز به کوچینگ فروش و بازاریابی بیش از گذشته حس می‌شود. چگونه می‌توانیم فروشمان را افزایش دهیم؟ هر مدیر و مسئولی می‌تواند به خوبی تفاوت‌های میان یک تیم فروش حرفه‌ای و باانگیزه را از یک تیم فروشی که نمی‌توانند به خوبی کار کنند تشخیص دهد.

به همین خاطر زمانی‌که فروش کمتر می‌شود اغلب صاحبان کسب و کارها ابتدا به فکر عوض کردن تیم فروش خود می‌افتند. و یا ممکن است فکر کنند باید کارمندان تیم فروش خود را افزایش دهند یا پاداش‌هایی را برای فروش بیشتر در نظر می‌گیرند. تمامی این راهکارها برای کوتاه مدت تاثیرگذار خواهند بود اما شما به یک راهکار موثرتر نیاز دارید و آن کمک گرفتن از یک کوچ فروش است! با کمک گرفتن از کوچینگ فروش می‌توانید یک تیم حرفه‌ای و ارزش آفرین داشته باشید. کوچینگ فروش در حقیقت یک فرایند رسمی است که به شما کمک می‌کند عملکرد تیم و نمایندگان فروش خود را بهبود بخشید.

یک کوچ فروش به تیم فروش سازمان شما مهارت‌های ارتباطی را می‌آموزد و به آن‌ها انگیزه می‌دهد. یک تیم فروش برای موفقیت بیشتر بیش از هر چیزی به تکنیک‌های موثر نیاز دارد و کوچ فروش این تکنیک‌ها را به خوبی می‌داند. فراموش نکنید که نیروهای فروش یک سازمان جزو ارزشمندترین سرمایه‌های آن سازمان به شمار می‌روند. بنابراین هر هزینه‌ای که برای آموزش و توسعه این تیم صرف کنید، چندین برابر شده و باز می‌‎‌گردد.


 

 


 


 

 

کاربرد کوچینگ فروش 

کاربرد کوچینگ فروش

متن

 •  مدیران عامل
 •  مدیران فروش
 •  کارآفرینان
 •  صاحبان کسب و کار
 •  سرپرستان فروش
 • دانشجویان
 •  شرکت‌های کوچک یا استارتاپ‌ها
 • اعضای تیم فروش
 • و تمام افرادی که در حوزه فروش فعالیت دارند.

 

برخی از مهم‌ترین آن‌ها شامل افزایش فروش، افزایش اعتماد به نفس و خودباوری، افزایش رضایت مشتریان، یادگیری تکنیک‌های فروش و… می‌شود.

کوچینگ فروش چه نیست؟

متن

سوال

جواب

کاربرد کوچینگ فروش

تا چه حد با کاربرد کوچینگ فروش آشنایی دارید؟ در جلسات کوچینگ، یک کوچ فروش با طرح سوالاتی از شما در زمینه کاریتان، شما را در جهتی به چالش خواهد کشید که خودتان متوجه می‌شوید اشکال کار از کجاست. در این حلسات شما ابتدا با مشکل خود روبرو شده و سپس با چیدن یک استراتژی مناسب در جهت حل آن گام برخواهید داشت.

چند نکته که باید در کوچینگ فروش به آن دقت کنید:

 • هدف مشخص داشته باشید.
 • استعدادهای خود را تقویت کنید.
 • انگیزه خود را حفظ کنید.
 • سطح اطلاعات خود را افزایش دهید.
 • مسئولیت پذیریتان را بیشتر کنید.

کتاب کوچینگ فروش

اگر می‌خواهید تحولی عظیم را در حوزه فروش و کسب ‌و کار خود تجربه کنید، پیشنهاد ما به شما این است که از کتاب‌های کوچینگ فروش بهره بگیرید. این نوع کتاب‌ها مختص افرادی است که قصد افزایش فروش محصولات خود و به دنبال آن، افزایش درآمد را دارند. با این کتاب شما قادر خواهید بد تا روش‎های نوین فروش را مطالعه کنید، هم‌چنین از چندین راهکار پیشنهاد شده نیز استفاده کنید.

PDF کتاب کوچینگ فروش

یکی از مزایای فایل‎های الکترونیکی (PDF)، هزینه پایین و سهولت دسترسی به آن است. البته توجه کنید که کمی هزینه فایل‌هایPDF  کوچینگ فروش به دلیل این نیست که در محتواهای فایل کمبودی وجود دارد، بلکه از قیمت نهایی کتاب، هزینه چاپ و انتشارات کسر شده است. شما مخاطبان گرامی می‌توانید هم اکنون با کم‌ترین هزینه کتاب کوچینگ فروش را از سایت ما دانلود نمایید.

4/5 - (11 امتیاز)