درباره من

پس از اخذ مدرک کوچ سطح 1، تا به امروز توانستم در کارگاه‌ها و وبینارهای فراوانی شرکت کنم و در حوزه کوچینگ به ترجمه کتب و مقالات بسیاری بپردازم؛ دانشجویان را در مسیر تحقیق و پژوهش یاری کنم. یافته‌ها و مطالب آموزنده‌ای را که دانشجویان در قالب مقاله ارائه می‌کنند، ارزیابی نموده و آن‌ها را به ترویج دانش کوچینگ ترغیب و البته کوچ کنم. در کنار آن هم لذت همراهی مراجعینی را داشته باشم که:

 1. قصد تغییر خود را دارند.
 2. مسئله‌ای در زندگی‌شان پیدا شده که حل آن برایشان اولویت پیدا کرده است.
 3. در زندگی به یک پیچ‌درپیچ رسیده‌اند و نمی‌دانند دقیقاً چه کنند.
 4. بین انتخاب دو مورد یا گزینه مانده‌اند، هاج و واج!
 5. می‌خواهند مسیر موفقیت را با سرعت بیشتر و در زمان کم‌تر طی کنند.
 6. به خودآگاهی برسند و بهترین راه‌حل‌ها را در پیش بگیرند.
 7. توانایی‌های خود را بهتر شناسایی کنند و مسیر درست را در پیش بگیرند.
 8. و…
منصوره یوسفی

درباره من بیشتر بخوانید

بعد از فارغ التحصیلی در رشته ادبیات انگلیسی، حدود 8 سال به کار دوست داشتنی تدریس مشغول بودم. آموزش دادن لذت زیادی برایم داشت و البته هنوز هم دارد. اصلاً خستگی در کار نبود. کم‌کم در کنار تدریس کار ترجمه کتب دانشگاهی درحوزه بازرگانی و مدیریت را در برنامه‌ام گنجاندم و فهمیدم که به حوزه مدیریت علاقه‌مندم.

تصمیم گرفتم تحصیلات تکمیلی خود را در رشته MBA با گرایش بازاریابی ادامه دهم. بسیار روزهای پرکاری را سپری می‌کردم. در این دوره به کارهای مختلفی پرداختم. علاوه بر تدریس و ترجمه، کار اداری، فروش و تولید محتوا را هم امتحان کردم. تولید محتوا را دوست داشتم. تجربه دنیاهای مختلف و جدید و یادگیری حین کار برایم بسیار هیجان‌انگیز و وصف‌ناپذیر بود و هنوز هم هست.

برای تولید محتوا با شرکتی آشنا شدم که در حوزه آموزش کوچینگ و خدمات مربوط به آن فعالیت داشت. با توجه به کار تولید محتوایی که تا آن روز انجام می‌دادم این را بیشتر دوست داشتم؛ چون محتوایی تخصصی و جدید را باید ارائه می‌کردم. این خود یعنی یادگیری بیشتر و من هم که عاشق این موقعیت‌های ناب بودم.

برای نوشتن مقالات و محتوای متنی بهتر و باکیفیت‌تر در دوره آموزشی کوچینگ شرکت کردم که آنجا بود فهمیدم چقدر در دنیای کوچینگ حرف برای گفتن بسیار است. فهمیدم که چقدر توانایی کوچ شدن را دارم. چقدر به کمک به دیگران و همدلی کردن علاقه‌مندم. اصلاً گرفتن این مدرک و ورود به دنیای زیبای کوچینگ چقدر می‌تواند مرا در زندگی شخصی و شغلی‌ام موفق‌تر کند.

منصوره یوسفی

سوابق تحصیلی من

مدرس زبان انگلیسی

 • 20 خرداد 1400

به مدت 8 سال زبان را به صورت تخصصی تدریس می‌کردم و هنوز هم دوست دارم زبان را تدریس کنم، علاقه زیادی به آموزش زبان به زبان آموزان دارم. 

20 خرداد 1400
22 خرداد 1400

تحصیل در رشته MBA

 • 22 خرداد 1400

تصمیم گرفتم تحصیلات تکمیلی خود را در رشته MBA با گرایش بازاریابی ادامه دهم. بسیار روزهای پرکاری را سپری می‌کردم. در این دوره به کارهای مختلفی پرداختم.

دریافت مربیگری کوچینگ

 • 22 خرداد 1400

پس از اخذ مدرک کوچ سطح 1، تا به امروز توانستم در کارگاه‌ها و وبینارهای فراوانی شرکت کنم و در حوزه کوچینگ به ترجمه کتب و مقالات بسیاری بپردازم؛ دانشجویان را در مسیر تحقیق و پژوهش یاری کنم. یافته‌ها و مطالب آموزنده‌ای را که دانشجویان در قالب مقاله ارائه می‌کنند

22 خرداد 1400
منصوره یوسفی

گالری تصاویر

faq
هنوز سوالی در ذهنتان باقی مانده است؟

شاید هنوز به سوالاتی که در ذهن شما در رابطه با من باقی مانده است جواب نداده باشم، باز هم ببینید در جواب‌های زیر، پاسخ شما را قرار نداده‌ام؟

چرا مربیگری کوچینگ با منصوره یوسفی؟

منصوره یوسفی چه کارهایی انجام داده است؟

تا به حال منصوره یوسفی به چند نفر آموزش کوچینگ داده است؟

15

مدرک بین المللی

10

کوچینگ موفق

10

شاگرد تربیت شده

10

وبینار کوچینگ

Rate this page