کوچینگ با مجموعه گرافیکی سلام گرافیک

جلسات کوچینگ یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های من به عنوان یک کوچ است. کسب اطلاعات جدید و راهبری یک تیم به وسیله کوچ دقیق از علایق من است به ویژه وقتی پای شرکت‌های جوان و پویا به ویژه در حوزه گرافیک در میان باشد.

در این مقاله قصد داریم به سراغ یکی از جلسات حرفه‌ای کوچینگ من با مجموعه سلام گرافیک؛ ارائه دهنده کارهای گرافیکی به صورت تخصصی برویم. قدم به قدم شما را در رابطه با این جلسه همراهی خواهم کرد. این رو هم بگم که آقای محمد جواد غلامی؛ موشن گرافیک کار مجموعه سلام گرافیک قول تولید یک موشن گرافیک حرفه‌ای را به من دادن که بتونم به راحتی ازش توی سایت و الباقی جاهای مورد نظر استفاده کنم.

تاریخچه شرکت سلام گرافیک

شرکت سلام گرافیک یکی از شرکت‌های با سابقه در حوزه فعالیتی گرافیک است. این شرکت خدمات متنوعی در حوزه بسته بندی، گرافیک، طراحی لوگو، طراحی لوگو دو بعدی، موشن گرافیک و… ارائه داده است. همین سابقه طولانی باعث شده است که این شرکت در زمره شرکت‌های فعال گرافیکی قرار گیرد. ارائه کارهای حرفه‌ای در حوزه گرافیک توسط مجموعه سلام گرافیک باعث شده است که با مجموعه‌های مختلفی از قبیل زعفران سحر خیز، مصطفوی و… همکاری پایداری داشته باشند. شاید بتوان گفت که طراح های بسته بندی و گرافیکی نیاز به کوچینگ خلاقیت یا کوچینگ گروهی سازمان داشته باشند تا بهتر فعالیت هارا پیش ببرند.

خدمات کوچینگ با مجموعه سلام گرافیک

استودیو سلام گرافیک چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

شرکت سلام گرافیک به عنوان شرکت فعال گرافیکی در حوزه‌های زیر خدمات متنوعی تا کنون اراده داده است. بیزینس کوچینگ موردنیاز تمام کسب و کار های فعال در حوزه دیجیتال است. سلام گرافیک هم به استفاده از کوچ پرداخته است. شرکت سلام گرافیک را می‌توان یک شرکت 360 درجه در حوزه گرافیک معرفی کرد که تمامی خدمات حوزه گرافیک را به صورت کامل ارائه می‌دهد.

  • طراحی پوستر
  • طراحی کارت ویزیت
  • طراحی بسته بندی
  • طراحی هویت بصری
  • طراحی قالب اینستاگرام
  • طراحی نشان تجاری
  • طراحی بدنه اتوبوس
  • طراحی دفترچه یادداشت
  • طراحی موشن گرافیک
  • و…

راهکارهایی برای رشد مجموعه‌های گرافیکی فعال

با پیش آمدن مشکلات مختلف و بحث اینترانت، شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ و شرکت‌های فعال در حوزه گرافیک با چالش‌های مختلفی رو به رو شده‌اند. راهکارهای مختلفی برای این شرایط وجود دارد که از جمله این راهکارها می‌توان به ارائه نمونه کارهای بسته بندی زعفران، نمایش نمونه کارهای بسته بندی یا هر حوزه‌ دیگری از گرافیک که کار می‌کنید می‌تواند برای ارائه و جذب مشتری جدید مناسب باشد. در ادامه به بررسی دقیق راهکارهای رشد شرکت‌های گرافیکی خواهیم پرداخت.

لازم است بدانید که علاوه بر کوچ کسب و کاری، هر مدیر سازمانی نیاز به لایف کوچ دارد تا بتواند در مسیر کاری و شخصی خود بهتر گام بردارد.

ارتقا فعالیت های مجموعه سلام گرافیک با استفاده از کوچینگ خلاقیت

با استفاده از خدمات کوچینگ خلاقیت، فعالیت‌های مجموعه سلام گرافیک رشد چشم‌گیری داشته، اما چگونه؟ می‌دونیم که لازمه موفقیت هر طراح گرافیکی داشتن خلاقیته. گاهی طراح گرافیک این خلاقیت رو داره اما نمی‌دونه چطوری شکوفاش کنه و از اون در کارهاش مثل طراحی لوگو و طراحی تصویرسازی استفاده کنه. با استفاده از کوچینگ خلاقیت و راهنمایی های مربی کوچینگ، توانایی ایده پردازی کسب می‌کنید و از زندگی کاری خودتون در حوزه طراحی گرافیک رضایتمندی بیشتری خواهید داشت و این رضایتندی باعث اعتماد به نفس بالاتر و در نتیجه قبول پروژه های گرافیکی بزرگتر میشه.

تاریخچه شرکت گرافیکی سلام گرافیک

افزایش توانمندی‌های مدیر مجموعه سلام گرافیک با خدمات لایف کوچ

برای یک مدیر موفق بودن باید مهارت‌های مدیریتی خودمون رو تقویت کنیم چون مدیر یک مجموعه نقش راهنما و رهبر اون مجموعه رو داره. مدیر سلام گرافیک، آقای کاوه ملاکی هم از این قاعدع مستثنی نبوده و با استفاده از خدمات لایف کوچ تونسته توانایی‌هایی رو کسب کنه که به کمک اونا مجموعه و کارمندارو به بهترین شکل هدایت و راهنمایی کنه. مربیان کوچینگ زندگی به آقای ملاکی کمک کردند تا جنبه‌های مختلفی مثل سلامت جسمی، توسعه فردی، سلامت روانی و … خودش رو افزایش بده و از تجربه‌هاش برای کارمندا بگه و بتونه به اونا هم کمک کنه و فعالیت‌های سلام گرافیک بهتر پیش بره و به عنوان بهترین تیم طراحی لوگو ایران شناخته بشه.

افزایش مهارت‌های جست‌وجو کارکنان سلام گرافیک با شرکت در جلسات کوچینگ زبان

برای کارکنان فعال در حوره گرافیکی مثل سلام گرافیک توانایی جست‌وجو در سایت‌های خارجی و ایده گرفتن از نمونه‌کارهایی که در سطح اینترنت موجوده یک مهارت مهم و ضروری به حساب میاد. علاوه بر مهارت جست و جو ارتباط گرفتن با مشتری خارجی و توضیح خدمات به اونا نشون مده که ما شرکتی حرفه‌ایم و مشتریا اعتماد بیشتری به ما می‌کنن در نتیجه سفارش‌های خارجی بیشتری ثبت می‌کنیم. مجموعه سلام گرافیک هم با استفاده از کوچینگ زبان انگلیسی تونسته کارکنان خودش رو به این مهارت مجهز کنه که علاوه بر محیط کاری تو همه مراحل زندگی به کارشون میاد و تو دنیای پیشرفته امروز یک ضرورت محسوب میشه.

بهبود مهارت‌های ارتباطی و روابط بین فردی اعضا مجموعه سلام گرافیک با شرکت در جلسات کوچینگ رابطه

کار در یک شرکت و کار تیمی می‌تونه چالش‌های خودش رو داشته باشه خصوصا زمانیکه لازمه با بقیه ارتباط موثر برقرار کنید. به کمک کوچینگ رابطه کارکنان مجموعه سلام گرافیک توانایی ارتباط کارآمد با هم‌تیمی‌های خودشونو به دست آوردن و حال و هوای خوب انرژی خوبی از کار تو مجموعه و ارتباط با هم تیمیاشون دارن. با یادگیری کوچینگ برقراری رابطه طراح های گرافیک ما به خوبی اتفاق‌هایی که بینشون پیش میاد رو مدیریت میکنند و تونستن جایگاه بهترین تیم طراحی بسته بندی مشهد رو به دست بیارن.

4.7/5 - (3 امتیاز)
مقاله ما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest