کوچینگ با بهترین شرکت تولیدکننده دستگاه حضور و غیاب

در سری جلسات کوچینگ سازمانی که مجموعه ما و من (منصوره یوسفی مقدم) به سازمان‌ها و شرکت‌هایی که خواهان پشتیبانی و راهنمایی در مسیر رشد و پیشرفت هستند؛ با شرکتی با سابقه و معتبر افق فراویژن آشنا شدم. در اولین نگاه وجود برندی خوش نام ایرانی در حوزه اتوماسیون‌های اداری بسیار جذاب به نظر رسید. از اینکه در این حوزه برندی را می‌دیدم که با وجود رقبای سرسخت خارجی باز هم فعالیت مستمری را دارد منو بسیار به وجد آورد.  وقتی در این جلسات بیشتر با محصولات و خدمات این شرکت تولید کننده آشنا شدم از تنوع محصولات و طراحی بینظیر این برند شگفت زده شده و از نظرم بهترین برند عرضه کننده محصولاتی اعم از دستگاه حضور و غیاب بود.

البته این فقط نظر من نبود، وقتی پای صحبت مشتریان افق فراویژن نشستم فهمیدم که آنها هم با من هم نظر هستند و دلیل انتخابشان کیفیت بالا و خدمات پیش از خرید و پس از خرید افق فراویژن است. حالا برایم جالب به نظر رسید که با وجود این موفقیت و موقعیت چطور مدیر این سازمان به سراغ من آمده است. البته خودم دلیل این موضوع را تا حد زیادی می‌دانستم. و بیشتر آشنایی یک فرد به عنوان مدیر از حوزه کوچ سازمانی و تاثیرش بر روی مجموعه، جالب به نظر می‌رسید.

کوچ شرکت اتوماسیون اداری افق فراویژن

با شناختی که از شرکت سازنده اتوماسیون‌های اداری افق فراویژن به دست آوردم اگر از من (منصوره یوسفی مقدم) به عنوان یک کوچ، مهمترین دلیل موفقیت این سازمان را بپرسند. خواهم گفت؛ داشتن مدیری آگاه با اطلاعات بروز. من در همه جلساتم در سازمان‌های مختلف در اولین قدم از آنها دلیل مراجعه و درخواست‌شان را می‌پرسم. افق فراویژن برای تثبیت جایگاه فعلی و ارتقای آن به سوی کوچینگ سازمانی جذب شده بود. اجازه بدهید در ابتدا و قبل از نوشتن تجربه ام از کوچ این سازمان کمی از ماهیت افق فراویژن برای شما بگویم.

معرفی افق فراویژن از نگاه کوچ سازمان، منصوره یوسفی مقدم

شرکت افق فراویژن یک برند ایرانی برتر است که انواع سیستم نظارت بر رفت و آمد افراد را ارائه می‌دهد این سازمان علاوه بر ساخت سیستم کنترل کننده ورود و خروج، نرم افزار حضور و غیاب را نیز در انواع مختلف مستقل از دستگاه و یا وابسته به آن را طراحی کرده است. همچنین در لیست محصولات این شرکت گیت کنترل تردد را نیز در انواع مختلف و متفاوتش مشاهده کردم. از دیگر عواملی باعث رضایت مشتریان این سازمان شده بود ارائه خدمات پیش از فروش در قالب مشاوره‌های رایگان تحت نظر کارشناسان با تجربه و ضمانت‌های بلندمدت پس از فروش محصولات به همراه پشتیبانی همه جانبه بود.

ضرورت بهره‌گیری از کوچ برای شرکت‌های تولیدکننده انواع سیستم‌ کنترل تردد

آشنایی با کوچینگ موفقیت و اثرات غیر قابل انکارش یکی از عواملی بود که سازمان تولید کننده انواع سیستم‌های کنترل رفت و آمد هوشمند را برای استفاده از این راهنمایی ترغیب می‌کرد. فرقی نمی‌کند که به جایگاه رضایت بخش سازمانتان رسیده‌اید و یا در حال تلاش برای رسیدن به آن هستید، مربی کوچینگ به شما کمک خواهد کرد که چگونه سازمان خود را در مسیر درست موفقیت قرار داده و یا اگر روند و راه خوبی را انتخاب کرده‌اید چطور به سرعت به نتیجه دلخواهتان برسید.

من طی این جلسات مدیر شرکت افق فراویژن را بیشتر از تاثیر کوچینگ بر روی کارایی سازمانش آگاه کردم. برای ایشان بسیار جالب بود که چگونه میتوانند با استفاده از کوچینگ سازمانی از کاهش عملکرد تیمشان جلوگیری کنند.

از دیگر حوزه‌هایی که به عنوان یک مربی در جلساتم با افق فراویژن به آنها پیشنهاد دادم، استفاده از بیزنس کوچینگ بود. برای بهره‌گیری از این حوزه در ابتدا لازم بود با ماهیت، اهداف و همه محصولات و خدمات این سازمان آشنا شوم سپس با بررسی دقیق درک درست و منطقی‌ای از اهداف مورد نظر و انتخابی به آنها بدهم. و با استفاده از اطلاعاتی که دارم به آنها کمک خواهد کرد، تا اهداف و چشم اندازهایی قابل دسترس را برای سازمان خود انتخاب کنند و در مسیر رسیدن به هر کدام از آنها در کنارشان هستم. به نظر من شرکت افق فراویژن بهترین برند دستگاه حضور و غیاب است.

آیا کوچینگ مالی برای شرکت‌های تولید کننده اتوماسیون اداری ضروری است؟

این سازمان‌ها نیز هم مانند هر حوزه دیگری برای قرارگیری در مسیر درست موفقیت و یا اثبات جایگاهشان به کوچینگ مالی احتیاج خواهند داشت.

برای استفاده از اطلاعات منصوره یوسفی مقدم به عنوان کوچ سازمان چه باید کرد؟

به منظور ارتباط با منصوره یوسفی یکی از برترین مربیان کوچ سازمانی می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایتش اقدام نمایید.

5/5 - (4 امتیاز)
مقاله ما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest