کوچینگ مجموعه دیجیتال مارکتینگ میانبر

در طی جلسات کوچینگ که توسط من (منصوره یوسفی) در حال انجام است، این هفته در خدمت شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر بودیم، در این مطلب قصد دارم در رابطه با مواردی که در این جلسه چند ساعته با مدیریت استودیو میانبر؛ ابوالفضل ملاکی به صحبت نشستیم اطلاعاتی را به شما ارائه دهم.

شرکت‌های دیجیتال در حال حاضر در ایران به دلیل نو بودن این فضا عموما رنج سنی 25 تا 35 سال را دارند که این خود یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند باعث موفقیت این شرکت‌ها به دلیل وجود نیروی جوان و حرفه‌ای شود.

از سوی دیگر به دلیل وجود برندهای متعدد که خواهان حضور در فضای آنلاین هستند، شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ بیش از پیش به کوچینگ و رشد کردن در حوزه‌های فنی و غیر فنی نیازمند هستند.

در ادامه این مقاله از وب سایت کوچینگ با منصوره یوسفی اطلاعات کاملی در رابطه با جلسه کوچینگ با مجموعه دیجیتال مارکتینگ میانبر خواهیم داشت.

معرفی شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر از نگاه من

شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر یکی از شرکت‌های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ است که در حال حاضر خدمات طراحی سایت، سئو یا همان بهینه سازی وب سایت، طراحی گرافیک، تولید محتوا و ادمین اینستاگرام را ارائه می‌دهد. یکی از مجموعه‌های عالی برای دریافت خدمات سوشال، شرکت سلام سوشال است.

تیم حرفه‌ای میانبر از 15 نیرو متخصص تشکیل شده است که هر تیم در واحدهای مربوط به خود قرار گرفته اند.

تاثیر کوچینگ در مجموعه‌های دیجیتال مارکتینگ

به نظر من فرقی نداره که چقدر در حوزه تخصصی خودتون حرفه‌ای کار می‌کنید و می‌تونید کسب درآمد داشته باشید، با استفاده از کوچینگ سازمانی  شما می‌تونید به راحتی هر آنچه که از کسب درآمد بیشتر و راحت‌تر رو در نظر داشته باشید به دست آورید.

کوچینگ علمی است که به شما کمک می‌کند که از همان موارد و داشته‌های قبلی خودتون به به بهترین و مناسب‌ترین نحو استفاده کنید و به این صورت بتونید در مدت زمان کوتاهی رشد و پیشرفت فوق العاده‌ای رو برای خودتون رقم بزنید.

یک مربی کوچینگ به شما کمک رو می‌کنه که بدون آنکه نیاز باشد تغییرات بنیادی و اساسی در ساختار سازمان خودتون ایجاد کنید، بتونید شیوه کارکردی شرکت خودتون رو اصلاح کنید و به این صورت در مدت زمان نسبتا کوتاهی هر آنچه که از یک کوچینگ در مجموعه خود نیاز دارید را در اختیار داشته باشید.

همه سازمان‌های دیجیتال مارکتینگ نیاز به کوچینگ دارند؟

سوالی که عموما از من پرسیده می‌شه اینه که همه سازمان‌های دیجیتال مارکتینگ آیا واقعا نیاز به کوچینگ دارند؟ اصلا کوچینگ می‌تونه به یک سازمان که در حوزه دیجیتال مارکتینگ مشغول به فعالیت هست فعالیت کنه و اطلاعات کاملی به مجموعه‌های گوناگون ارائه بده؟

جواب همه سوالات بالا بله است. حداقل می‌تونم بگم من منصوره یوسفی به عنوان مربی کوچینگ این ویژگی رو در بیش از 10 مجموعه دیجیتال مارکتینگ که تا به حال توضیحاتی در رابطه با کوچینگ بهشون ارائه دادم و تونستم ساختار کوچینگ رو داخلشون پیاده سازی کنم، به عینه دیدم و بازخوردهای مناسبی ازشون تونستم بگیرم.

چرا سازمان‌ها نیاز به کوچینگ دارند؟

اگر سازمان را ماننده یک خانواده در نظر بگیریم، همان طور که برای یک خانواده کوچینگ خانواده مورد نیاز است. کوچینگ سازمانی برای هر سازمان و مجموعه لازم و ضروری است. با ارائه کوچینگ سازمانی به مجموعه‌های مختلف این ویژگی به مجموعه‌های گوناگون داده خواهد شد که رشد و پیشرفت را در مجموعه خود بتوانند به دست آورند و با استفاده از اطلاعات به دست آمده درآمد بیشتری را برای مجموعه خود به ارمغان بیاورند.

کوچینگ مجموعه دیجیتال مارکتینگ با تیم منصوره یوسفی

می‌خواهید جلسات کوچینگ برای شما برگزار شود؟ با من تماس بگیرید.

کوچینگ برای همه دیجیتال مارکترها

نیاز به جلسات کوچینگ برای تیم دیجیتال مارکتینگ خود دارید؟ از تجربه من به صورت حرفه‌ای استفاده کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)
مقاله ما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest