مشاوره کوچینگ به فروشگاه عمده لوازم آرایشی نازی رخ

لوازم آرایشی از جمله اقلام مورد علاقه هر خانمی به شمار می‌رود. من (منصوره یوسفی مقدم) نیز به واسطه شغلم و جلسات متعدد کوچینگ با یکی از بهترین و جامع‌ترین فروشگاه‌های لوازم آرایشی در مشهد آشنا شدم. معمولا یکی از کارهایی که اغلب قبل از حاضر شدن در جلسات کوچینگ گروهی با مدیران و مسئولان هر کسب و کار انجام می‌دهم به دست آورن اطلاعاتی دقیق در مورد هویت بیزینس‌شان است. خوشبختانه فروشگاه عمده لوازم آرایشی نازی رخ با وجود سایتی اختصاصی بسیار به شناخت کامل و درست من قبل از جلسه کمک کرد.

دیدگاه مربی کوچ در مورد فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ

با مراجعه به سایت نازی رخ ابتدا از طراحی سایت جذاب این مجموعه لذت بردم. دسترسی به همه محصولات بسیار راحت و ساده بود. من هیچ وقت اشتیاق چندانی برای خرید اینترنتی بخصوص لوازم آرایش نداشتم اما با ورود به سایت نازی رخ برای خرید آنلاین ترغیب شدم. به نظرم نوع پرزنت محصولات، توضیحات و معرفی کامل محصول و همچنین عکس از همه زاوایا در رغبت خریداران به صورت آنلاین بسیار موثر است. سعی کردم همه این تجربیاتم را همراه با اطلاعاتی که به رشد این فروشگاه کمک می‌کرد را در اختیار مدیر این مجموعه به صورت کامل قرار دهم.

از دیگر نکات مثبت این فروشگاه اینترنتی وجود انواع مختلف لوازم آرایشی و بهداشتی است. از جمله مهم‌ترین دسته محصولات عرضه شده توسط نازی رخ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لوازم مراقبت مو
  • لوازم آرایشی چشم
  • لوازم آرایشی ناخن
  • لوازم آرایشی ابرو

تاثیر کوچینگ بر عملکرد فروشندگان و فروشگاه‌های لوازم آرایشی بهداشتی

کدام حوزه‌های کوچینگ مناسب برای فروشگاه لوازم آرایش است؟

5/5 - (1 امتیاز)
مقاله ما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest